KSIĘGOWOŚĆ / KADRY

BRANŻA MEDYCZNA

DOSTĘP ON-LINE

USŁUGI FINANSOWE

PEŁNA OBSŁUGA KSIĘGOWO – KADROWA

Profesjonalny outsourcing usług księgowo-kadrowych to podstawa funkcjonowania każdej firmy, bez względu na to czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza czy duże przedsiębiorstwo. W dobie dzisiejszego rozwoju technologii informatycznych, jak również dynamiki zmieniających się przepisów podatkowych, księgowy pełni przede wszystkim rolę doradcy dla klienta. Dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór biura rachunkowego. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej. Od 10 lat współpracujemy z naszymi klientami reprezentując ich przed Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz wspierając w różnych problemach związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Nasza oferta jest kompleksowa, począwszy od usług księgowych (ryczałty, KPiR, księgi handlowe, ewidencje VAT) poprzez pełną obsługę kadrowo płacową (prowadzenie dokumentacji pracowniczej, udział w kontrolach z Inspekcji Pracy, obsługa w zakresie ubezpieczeń społecznych, rozliczenia z PFRON), rozliczenia z Głównym Urzędem Statystycznym, jak również wspieramy naszych klientów w zakresie ubezpieczeń i pozyskiwania źródeł finansowania. Nasza misja to pomoc i wsparcie dla przedsiębiorców w pokonywaniu  trudności związanych z zawiłością naszego systemu podatkowego, tak mogli spokojnie spać i mieli czas na to aby zająć się prowadzeniem i rozwojem własnego biznesu. Mamy wypracowane i sprawdzone procedury działania, zautomatyzowany system wprowadzania faktur do programów księgowych, fachową i rzetelną obsługę. Współpracujemy z zespołem fachowców m.in. radcą prawnym, specjalistą ds. BHP. Zachęcamy do współpracy!

SPECJALNA OFERTA DLA FIRM ZWIĄZANYCH Z BRANŻĄ MEDYCZNĄ (LEKARZE, PIELĘGNIARKI, FIZJOTERAPEUCI, TECHNICY MEDYCZNI)

Dla przedsiębiorców z branży medycznej (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, technicy medyczni) mamy specjalną ofertę łączącą kompleksową obsługę księgowo-kadrową z telefoniczną i internetową rejestracją pacjentów. Wszystko w pakiecie w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo wspieramy osoby z branży medycznej w zakresie ubezpieczeń OC i innych.

PAKIET Z REJESTRACJĄ
DOSTĘP ON-LINE

Dostęp on-line umożliwia naszym klientom 24 godzinny dostęp do skanów swoich faktur. Istnieje możliwość bezpośredniego przekazywania skanów na platformę on-line, z której faktury są automatycznie przekazywane do systemów księgowych.

ZALOGUJ SIĘ
USŁUGI FINANSOWE

Oferujemy Państwu fachowe doradztwo i pośrednictwo w zakresie ubezpieczeń OC, majątkowych, komunikacyjnych, życiowych oraz pakiety medyczne (grupowe i indywidualne). Pośredniczymy w pozyskiwaniu kredytów, leasingów i factoringu. Pomagamy w otwieraniu firmowych rachunków bankowych.